Reply on: Ike #90907:
1.) Tu už dávno mali byť nízkopodlažné vozidlá.
2.) Ale toto isté sa ti môže stať aj pri nastupovaní/vystupovaní, nielen pri prestupe (nehovorím, že je to v poriadku).
3.) Uznávam, toto môže byť problém.
cely ten obchod je smiesny. ale dari sa mu teda dobre, kedze sa rozmaha ako rakovina po slovensku..
Ike
2) myslel som ze zastavky by mali byt patricne pristupne vo vsetkych poveternostnych podmienkach ?