Reakcia na: aquila #90727:
Kvalitatívne pôjde samozrejme o generačný skok, kapacitne je na tom moderná električka porovnateľněj dĺžky obvykle horšie ako 2 x T3, pretože sa v nej nesedí sociálne 1+1 kvôli zvládniu návalov, ale minimálne 2+1 pri obvykle užšej vozovej skrini.

aquila
kazdopadne su nejake napady, studie, nacrty, ako aspon docasne kusok zreparovat pristavny most aby sa dal premalovat na 3+3 a aby sa dodrzali dialnicne parametre, tak by ten treti pruh bol viac menej po celej dlzke odbocovaci...
ale kostovalo by to 2-4 miliardy korun.
potom su navrhy, ze sa pocka kym sa postavi R7 a D4, pristavny sa zbura, postavi sa novy 4+4 most, s tym ze na prizemi by okrem zeleznice bola aj elektricka ...
ale to je realne az okolo rokov 2015 az 2020 .. a naklady su dost vysoke..