Reakcia na: Dlhe Diely MHD #90451:
veruze tu uz sme daleko za hranicou vtipov ? to je minimalne smutne. vsetky finalove loga su tak prvoplanove... je to taky trapas. stare logo je ovela krajsie.neurobi niekto peticiu za zachranu sucasneho, dostojneho loga?
o Brontosaurovy Zahradnom a jeho super logu ? (asi neni moc ftipne co?
)
Peon
Zaujímavé, ja by som prijal ešte aj rubriku "Stalo sa", ktorá istý čas bola (ne)pravidelne aktualizovaná na www.dpb.sk ?
Ale to, predpokladám, že nie je veľmi reálne, však? Jedine, že by sa niekomu z vás podarilo odpočúvať dispečerské vysielačky. ?