Reakcia na: Mikimaus #90320:
Ako sorry, ale totálne si sa sekol. Vieš, sú veci, ktoré sa naozaj nedajú. A hovor si čo chceš. ☠

Po druhe, nebolo to ironicky. Ten vodic im tie dvere opat otvoril a este sa aj na nich pekne usmial. Takmer jak letuska 
eripmav
OK, moze byt problem v neochote policie, to verim, tak to by ale malo vedenie mesta zacalo verejne hovorit ze je tu ten problem a ze sposobuje ohrozenie cestujucich a velke skody na majetku mesta - a potom cakat co povie ten slizky minister vnutra co s vie akurat tvarit aky je super...