Emo, 2xT3SUCS: Ospravedlnujem sa ak som to napisal nepochopitelne. Hlavne ze uz to chapeme

Po druhe, nebolo to ironicky. Ten vodic im tie dvere opat otvoril a este sa aj na nich pekne usmial. Takmer jak letuska 
eripmav
OK, moze byt problem v neochote policie, to verim, tak to by ale malo vedenie mesta zacalo verejne hovorit ze je tu ten problem a ze sposobuje ohrozenie cestujucich a velke skody na majetku mesta - a potom cakat co povie ten slizky minister vnutra co s vie akurat tvarit aky je super...