Reply on: Mikimaus #90320:
Ako sorry, ale totálne si sa sekol. Vieš, sú veci, ktoré sa naozaj nedajú. A hovor si čo chceš. ☠

Po druhe, nebolo to ironicky. Ten vodic im tie dvere opat otvoril a este sa aj na nich pekne usmial. Takmer jak letuska 
Emo
Re #90308 eripmav: To sa teda čudujem, že s tým problémy nemajú ?
Re #90310 810zssk: Tak na električke sa to môže dať (dajme tomu, tá má zadný panel). Ale keby šlo o autobus alebo trolejbus, tam by bol problém. ?