Reakcia na: eripmav #90302:
koľko môže stáť jedna trápna samolepka, ktorá znefunkční kameru s ľubovoľným rozlíšením? halier? dva? odhliadnuc od detailu, že odlomiť (odkopnúť, rozbiť) je úúúplne zadara...mali by sme brať do úvahy, kde existujeme, so tým chcel povedať..
2xT3SUCS
nie je podstatné, s čím súhlasíme alebo nie. podstatné je, že vedenie dpb pokladá vodičov za pôvodcov všetkého zla a ako takých ich trestá vždy, keď sa ktokoľvek sťažuje. REALITA nikoho nezaujíma, nič nie je tak nepodstatné ako skutočný sled a priebeh udalostí...