Reakcia na: N/A #90216:
2 minúty na zastávke nestál, pretože 2 minúty sa tam ani nedá stáť. Maximálne minúty. Keď sa vodič pohne o zo zastávky (napríklad aj o 50 cm od označníka), tak oficiálne v zastávke nestojí a čiže nemá povinnosť otvárať dvere. Tiež si neviem predstaviť, žeby niekde medzi Račkom a Ursínyho nastupovali nejaký ľudia...
Yenfer
Prave som vystupila z elektricky cislo 13, ktora odchadzala z namestia L. Stura. Hned ako som vystupila a elektricka zavrela zvere, prisla k nej stara pani, ktora evidentne chcela nastupit. Avsak nepodarilo sa. Hoci stlacala tlacitka na vsetych dverach, sofer ich neotvoril /vidiet ju musel, kedze isla az k prednym/. A dana elektricka si na zastavke veselo stala este najmenej 2 minuty...vsak babicka nech si 15 minut pocka na dalsiu....