Reply on: intony #90222:
Môj postoj je ten, aby na zastávke (ako väčšina vodičov) stál až do naskočenia signálu voľno... ale niektorí, ako ona napísala, to nepraktizujú.
asi som slepý alebo čo ? Ale zbytočne sa je o tom dohadovať, každý z nás má na to svoj názor, ale oficiálnu pravdu zatiaľ poznám len ja
Yenfer
Prave som vystupila z elektricky cislo 13, ktora odchadzala z namestia L. Stura. Hned ako som vystupila a elektricka zavrela zvere, prisla k nej stara pani, ktora evidentne chcela nastupit. Avsak nepodarilo sa. Hoci stlacala tlacitka na vsetych dverach, sofer ich neotvoril /vidiet ju musel, kedze isla az k prednym/. A dana elektricka si na zastavke veselo stala este najmenej 2 minuty...vsak babicka nech si 15 minut pocka na dalsiu....