http://www.andrejdurkovsky.sk/vismo/dokumenty2.asp?id_org=600184&id=1006&p1=1006
"Zachováme sociálne zľavy v MHD pre žiakov, študentov a dôchodcov aj v rozsahu bezplatnej dopravy (nad 70 rokov a ZTP)"
Tento slub sa mu uz nepodarilo splnit ?
"Stabilizujeme linkovanie MHD so zahusťovaním intervalov, aby sme uspokojili reálne potreby cestujúcich, na základe výsledkov dopravných prieskumov"
Zatial sa len zhorsovali ?
"Zachováme sociálne zľavy v MHD pre žiakov, študentov a dôchodcov aj v rozsahu bezplatnej dopravy (nad 70 rokov a ZTP)"
Tento slub sa mu uz nepodarilo splnit ?
"Stabilizujeme linkovanie MHD so zahusťovaním intervalov, aby sme uspokojili reálne potreby cestujúcich, na základe výsledkov dopravných prieskumov"
Zatial sa len zhorsovali ?
) a späť zo Šafranovej potom 23:46 h. To pre koho sa tak predĺžila doba jej prevádzky?
Laichi
Ked mam elektricenku a nekupim si listok, chyti ma revizor..tak potom platim aku pokutu? Snad nie 1400Sk ako keby som nemal ani elektricenku. lebo ak ano, tak je to uz totalne ....