Reply on: Peon #89211:
Premavka 41 sa predlzila tusim kvoli Vozovni Hrobonova, kde im nahradza sluzobne spoje. Pred zmenou nocakov tam nejake vecerne spoje pre zamestnancov robil SV/401 ci 402
) a späť zo Šafranovej potom 23:46 h. To pre koho sa tak predĺžila doba jej prevádzky?
S istotou viem len, že jedno špičkové poradie 80-tky je v SORkovom zadelení, hoci tam SOR byť nemusí, keďže na tom čísle má voz partner oproti... takže sa necháme prekvapiť...
Laichi
Ked mam elektricenku a nekupim si listok, chyti ma revizor..tak potom platim aku pokutu? Snad nie 1400Sk ako keby som nemal ani elektricenku. lebo ak ano, tak je to uz totalne ....