Reply on: Darro #89219:
? venujem sa lukostreľbe, takže keď ma na*erú.... tým, že si vyberám služby, si rozhodujem, či sa mi chce ísť jazdiť a som na to fyzicky aj psychicky pripravený, alebo nie... bežne si beriem jednu-dve služby za týždeň, to sa dá ešte prežiť v zdraví.... a čo zanedbám za volantom, to potom doženiem na lukostreleckom tréningu.... ?
S istotou viem len, že jedno špičkové poradie 80-tky je v SORkovom zadelení, hoci tam SOR byť nemusí, keďže na tom čísle má voz partner oproti... takže sa necháme prekvapiť...
Ike
keby to boli 12ky tak nepoviem pol slova, mohli by ako-tak nahradit vrakosy... ale 9?
to je ako keby si 6clenna rodina kupila daewoo tico... ? zostante pri televiznych prijimacoch, degradacia MHD v BA pokracuje ?