Reakcia na: Ik #89222:
Presne jak si napisal museli rychlo ludom strcit nieco pred oci, lebo odstavili nove Solarisy ludia sa mackali v starych vozoch a ako naplast rychlo dali do medii ze sa kupili SORky, asi najlacnejsia a najrychlejsia prva pomoc tomuto vozovemu parku... len skoda ze zbytocna... pri takom pocte ludi co tu cestuje su potrebne klbove a jedneho typu nie ako vystavisko po päť kusov z kazdeho... potom aj ta udrzba a opravy tak vyzeraju (pol rocne odstavky pre nedostatok dielov) ked dielne a sklady musia disponovat z kazdeho nieco a po troche... ?
Peon
Nepremávala donedávna (neviem do kedy) náhodou len do max. 22:50 h? Takéto podobné linky (s nižším dopytom cestujúcich) končia pokiaľ viem do 23. hodiny (napr. 23, 24, 38, 43, 44, 49, 51, 57, 58, 77, 79, 151).
Totiž z Hlavnej stanice podľa CP ide ešte aj 23:35 h (teda po prvom odchode nočákov
Z denných liniek som si ešte všimol, že nočákom (hlavne dennou tarifou) tak trochu konkurujú svojimi poslednými odchodmi aj linky č. 1, 12, 28 a určite sa ešte stále nejaké nájdu, nechce sa mi ich hľadať. ?
Re #89194 ba1031: Dožvie ako by reagoval oblastný dispečer, keby si ho požiadal o asistenciu pri tom otáčaní cúvaním kvôli neprítomnosti vrátnika. Že koľko by si na neho čakal a že či aj od neho by si sa dočkal nadávok. ? Ale to by už medzitým ten vrátnik určite prišiel...
OTÁZKA NA VODIČOV BRIGÁDNIKOV: Vy stíhate aj nejakú inú prácu okrem vodiča v DPB? Ak nie, tak aké máte výhody oproti stálym vodičom? Zatiaľ som sa tu dočítal len o nevýhodách...