Reakcia na: Valec #88940:
Tak prečo potom nové nočáky začali premávku až 1. 7. 2007 o 23:30 h a nie 23,5 hodiny predtým, teda 00:00 h?Čo myslíte, nebolo by vhodné vydať cestovné lístky (CL) na 4-cesty (čo sa označuje na oboch stranách) aj pre 10-minútové, alebo radšej 60-minútové? Škoda, že tie 30-minútové (za 66,-Sk) sa predávajú len v predajniach DPB a nie novinových stánkoch predávajúcich CL?
AAA
1. V článku 6 sa za bod 2 vkladá bod 3, ktorý znie: "Bezplatná preprava sa neposkytuje na linkách nočných spojov.",
2. V článku 12 sa za bod 3 vkladá bod 4, ktorý znie: "Turistický cestovný lístok možno použiť na linkách nočných spojov spolu s príplatkom.",...
Myslíš, že toto je lepšie informovanie o zmene tarify? Ja nie.
Čo sa týka hraníc pásma: Podľa teba teda môžem hocikde v celej západnej oblasti mesta v 2. pásma jazdiť na električenku pre 1. pásmo?
Re #88928 Ámos: Myslím si, že tú podmienku nesplnili, keďže tá tarifa bola schválená 30. 10. 2007, ako sa píše na jej konci, čo nie je 15 dní pred 1. 11. 2007.