Reakcia na: Ike #87956:
Hm, 92-ka s jej maximálnym 20-minútovým intervalom by tam iste veľa škody neurobila (predpokladám, že po takomto navýšení vzkm by sa jej interval určite nezlepšil, ale skôr ešte zhoršil).Tak to sa potom čudujem, že 21-ka v špičkách s asi 5-minútovým intervalom na tej Mlynskej nikomu neprekáža...
Re #87957 a #87958 TeBeCe: Vďaka za objasnenie. A to sa s takou preložkou neuvažovalo už pred niekoľkými rokmi? Či uvažovalo, len sa vždy nenašli peniaze?
Ámos
Pride chlap do baru v ktorom obsluhuje casnik-robot.
Casnik-Robot mu nacapuje pivko a pyta sa ho ake ma IQ ?
Chlapik hovori ze "150" Casnik-robot sa s nim zacne rozpravat o
globalnom oteplovani, klimatickych zmenach, nanotechnologiach atd.
Chlapik si povie ze robota vyskusa a odide z baru, prezlecie sa,
zamaskuje vrati sa naspat, Casnik-Robot mu zas nacapuje pivko a pyta sa "ake ma IQ?", chlapik povie.. "No asi 100"
Casnik-robot sa s nim zacne rozpravat o futbale, hokeji, babach atd..
Chlapik sa rozhodne ze ho este raz vyskusa, odide, prezlecie sa, pride naspat. Zase dostane pivko a Casnik-Robot sa ho zasa pyta na IQ..
Chlapik povie " ...no asi tak 50."
No a robot sa k nemu nakloni a zacne (velmi pomaly) rozpravat..
"Tak co kamos. zas budeme volit FICA ze??