Reakcia na: Ike #87709:
Asi zadrem kravinu ale k Nivám by sa určite oplatilo zaviesť električku cez Dunajskú. Na Kamennom by možno vznikol maglajz ale lepšie by sa šlo zo starého centra na Nivy. Trať by mohla pokračovať potom do Ružinova a Dolné hony ako náhrada za narvané trolejbusy.
pri dnesnom nedostatku vodicov a autobusov
Peon
Čo myslíte, je rozumné, aby pred sedadlami pri dverách boli tie sklenené výplne? Hlavne Ikarusy 415 a 435 ich majú tuším. Ja myslím, že by nemali byť, keďže pri prudkom zabrzdení si na tom človek môže "rozraziť" hlavu...
Ktoré sedadlo považujete za najnebezpečnejšie? Ja to stredné, čo je vo viacerých busoch a trolejbusoch úplne vzadu. Nie je tam možnosť sa nikde chytiť.Ale bezpečné, myslím, že nie sú ani "trojky" a "štvorky"...