Reakcia na: Amoral #87521:
A nezabudaj ze je to len prva etapa
Hlavne ze pred rokom tvrdili ze v lete 2009 to spustia cele
Hlavne ze pred rokom tvrdili ze v lete 2009 to spustia cele
neviem na čo čakajú, prečo nepremaľujú všetky na červeno
Martin Fundárek
4) Ak má byť doprava integrovaná, názvy zastávok sa zjednotiť musia.
5) Asi to bude tak, že niekde áno a niekde nie. Tam, kde je veľa spojov alebo ľudí (napr. Patrónka), môžu pokojne zostať dve zastávky (aj na hlavnej stanici sú dve nástupištia busov MHD).