Re 810zssk #87512: videl som už aj červeno strieborný "Slovak Lines Expres" - má na boku takú veľkú tetu
neviem na čo čakajú, prečo nepremaľujú všetky na červeno
neviem na čo čakajú, prečo nepremaľujú všetky na červeno
Martin Fundárek
4) Ak má byť doprava integrovaná, názvy zastávok sa zjednotiť musia.
5) Asi to bude tak, že niekde áno a niekde nie. Tam, kde je veľa spojov alebo ľudí (napr. Patrónka), môžu pokojne zostať dve zastávky (aj na hlavnej stanici sú dve nástupištia busov MHD).