Reakcia na: kecho #86527:
Ved prave to! Vsetci chcu spojenie na stanicu a nikto ho potom nevyuziva. Co sa tyka predlzenia stvorky - ono to aj opodstatnene je, AVSAK problem je ze kapacita obratiska Pri krizi NIE JE dostatocna. Posledna poziadavka ktoru si spomenul - ta je opodstatnena a aj riesitelne, kedze 32-ka sa (ak sa nemylim) nepreklada s nicim inym.Re #86533 eripmav: KONECNE si napisal nieco normalne s cim plne suhlasim!
eripmav
Robil vobec niekedy niekto nejaky naozaj reprezentativny prieskum co si myslia ludia o doprave a co chcu??? - teda nie sposobom, ze len co ludia napisu (teda napisu vacsinou ti, co su nespokojni, pricom kto je spokojni nema co pisat, dalej prevazne dochodcovia, lebo tie miestne zachodove papiere co chodia do schranok a tvari sa ako "noviny" aj tak nikto iny necita...). Naozaj ak chce DPB nieco menit alebo planovat, tak si nemoze zaplatit naozaj vieryhodny prieskum - teda napriklad 200 NAHODNE VYBRANYCH obyvatelov Bratislavy, resp. este lepsie nie nahodne, ale podla presnych parametrov - teda rovnomerne rozmiestneny uzemne, vzdelanostne, socialno-ekonomicky... a tych sa spytat otazky... a z toho potom robit nejake konecne vypovedne zavery o tom kam a odkial ludia chcu linky. Nie ze klub dochodcov dubravka chce cestovat na hlavnu stanicu, a rovnako klub dochodcov petrzalka... a karlovesky dochodcovia zase chcu nakupovat v tescu lamac...