Reakcia na: 810zssk #86187:
No tak ako napadá ma taká akcia, fakt, čo uiž teraz môžeme robiť? Ako len pozerať sa ako sa nám tentí naša MHD a čakať kým budeme mať víkendové intervaly ako v Nitre 60minút a špičkové 15 a 30minút?
potom si za pojazdnu parfumeriu a pritulne socky, ktore v zatackach potrebuju tvoje objatie a sablovy tanec, budes musiet platit... ? ? ?
2xT3SUCS
ináč mám pocit, že za to, čo vozíme, by sme mali mať nejaké príplatky. naozaj nám nepridajú, naopak, budeme musieť platiť my? ?