Reply on: Ike #86193:
Pozri si po nočákoch autobusy a pochopíš,prečo taká cena.Nikto Ťa nenúti používať MHD.To čo si niektorí tzv.cestujúci dovoľujú na nočných spojoch hraničí so zdravým rozumom.Ale aj tak som toho názoru,že radšej použiješ MHD než taxík,ono po čase zistíš,ako to ide pekne do peňazí. ? ?
potom si za pojazdnu parfumeriu a pritulne socky, ktore v zatackach potrebuju tvoje objatie a sablovy tanec, budes musiet platit... ? ? ?
2xT3SUCS
ináč mám pocit, že za to, čo vozíme, by sme mali mať nejaké príplatky. naozaj nám nepridajú, naopak, budeme musieť platiť my? ?