Reply on: pazrocha #86205:
A ty myslíš,že som to myslel vážne? Ak si si nevšimol tak si sa ozval len ty a to preto lebo si nepochopil, že som to myslel ironicky ?
potom si za pojazdnu parfumeriu a pritulne socky, ktore v zatackach potrebuju tvoje objatie a sablovy tanec, budes musiet platit... ? ? ?
Peon
Grázli sa aj tak budú voziť zadarmo. Ak sa "nárazová akcia" kontroly CL uskutoční za noc hoci len v štyroch spojoch, odporúčam rovno vypraviť aj štyri záložné vozidlá...