Reply on: Själavrak #86177:
A nevynechala (nemeškala) ti tá L88 kvôli BA in-line? Bo včera tiež nešli L93 s odchodmi o 22:00 a 22:10 z hlavnej stanice. Spoj o 22:20 vykonala sólo CNGvrakosa a za 2 minuty po nej šiel prázdny kĺbák. Môžno aj ešte čosi ďalšie, ale to som už bol doma.
wizard112
Už vidím, kto si označí tie dva lístky. ? Tiež nechápem, ako môžu tento krok obhajovať tým, že ľuďom, ktorí nočnú dopravu nevyužívajú, sa jej dotovanie nepozdávalo. Ak by sme túto teóriu zovšeobecnili, tak ak niekto nechodí po tme, z jeho peňazí by sa nemalo dotovať verejné osvetlenie a pod. Veď to sú nezmysly. Ak bude cestovať väčšia skupina (mám na mysli traja alebo štyria), tak to pôjdu radšej taxíkom kedy a kde chcú a ešte ich to vyjde lacnejšie. ?