Reakcia na: 2xT3SUCS #86200:
chyba! zadarmo to bude uz len mesiac
potom si za pojazdnu parfumeriu a pritulne socky, ktore v zatackach potrebuju tvoje objatie a sablovy tanec, budes musiet platit... ? ? ?
potom si za pojazdnu parfumeriu a pritulne socky, ktore v zatackach potrebuju tvoje objatie a sablovy tanec, budes musiet platit... ? ? ?
wizard112
Už vidím, kto si označí tie dva lístky. ? Tiež nechápem, ako môžu tento krok obhajovať tým, že ľuďom, ktorí nočnú dopravu nevyužívajú, sa jej dotovanie nepozdávalo. Ak by sme túto teóriu zovšeobecnili, tak ak niekto nechodí po tme, z jeho peňazí by sa nemalo dotovať verejné osvetlenie a pod. Veď to sú nezmysly. Ak bude cestovať väčšia skupina (mám na mysli traja alebo štyria), tak to pôjdu radšej taxíkom kedy a kde chcú a ešte ich to vyjde lacnejšie. ?