Reakcia na: TeBeCe #85528:
Dobre. Ja sa večer pokúsim uploadnúť fotky. Spravil som ich 69, ale na web pôjde cca 40-50, vyberiem najlepšie. Mám pofotené aj detaily, ktoré miestnych šotoušov iste zaujímajú. ?
) 4. dverami (jedno kridlo do polovice, druhe uplne otvorene) a nikoho to zjavne netrapilo.
fobust
Áno, vozidlo nemá blokovanie rozjazdu, alebo je nefunkčné. Takisto štvrté dvere hlásia stále že sú otvorené, aj keď sú zavreté. Možno aj preto je blokovanie rozjazdu vypnuté, teda ak tam nejaké vôbec je. V dielni na takéto chyby dosť nadávali.