Reakcia na: Martin Fundárek #84286:
dnes bol v bratislavskej sekcii noveho casu zevraj taktiez clanok o ubohom stave vozoveho parku, len som ho na belskovkach zatial nenasiel...hmm..keby tak ta kritika, ktoru tam vyjadrila aj niekoho trapila zodpovedneho...keby sa za to hambili aspon, ze velke .... robia... ?
Ike
Vyradit karosy znamena nakupit kratasy a znacne obnovit vozovy park... no kupit klbaky znamne nasilo dalsiu dlhsiu dobu predlzovat zivotnost karos... idealne by bolo oboje...