Reakcia na: fobust #82756:
A kde je tam slubovana trat Zlate Piesky - Raca? ?
Chýba mi tam predĺženie z Ružovej doliny aspoň po nový Lidl a keď už bude tam, tak rovno napojenie po Bajkalskej okolo Polusu až k Slimáku - ideálna doplnková doprava.
810zssk
Re #82748 Emo: Vies kolko liniek nebude od septembra kapacitne zvladat?
Re #82750 richardhudec: A nemozu? Lebo ked sa teraz mozu klbaky na L212 tocit pri Vojenskej nemocnici tak mam dojem ze sa mozu vsade