Reply on: fobust #82756:
A ten nosný systém je v tej mapke teda čo presne? Lebo kopíruje to trasu metra presne. Len tam vo Vinohradoch je to akosi divne ukončené. Ale aj tak to zas vyvracia všetky doteraz plánované spôsoby riešenia dopravy, najmä MHD v Bratislave. O tie obchvaty, cesty a pod. nemám strach, ale o MHD áno. Ako tam dobre vidím tak v Petržke má premávať vo veľko trolejbus,že?
Chýba mi tam predĺženie z Ružovej doliny aspoň po nový Lidl a keď už bude tam, tak rovno napojenie po Bajkalskej okolo Polusu až k Slimáku - ideálna doplnková doprava.
810zssk
Re #82748 Emo: Vies kolko liniek nebude od septembra kapacitne zvladat?
Re #82750 richardhudec: A nemozu? Lebo ked sa teraz mozu klbaky na L212 tocit pri Vojenskej nemocnici tak mam dojem ze sa mozu vsade