Reakcia na: Ike #82643:
tiež si myslím, že by stačilo, aby každý robil, to čo má. lenže sme na slovensku, kde už nejaký ten rôčik nehľadáme ani tak veľmi spôsob, ako byť užitočný a dostať za to primeranú odmenu ale takmer výlučne spôsoby, ako nič nerobiť a byť v balíku. podľa toho aj krajina vyzerá...
len som uviedol na pravu mieru dane podmienky
Ike
a tie kamery by nemal sledovat sofer ale nejaky special dispecer, alebo by tam mali namontovat len makety, odvolavajuc ze na centrale sedi nejaka kriminalka a ak nieco niekto vyvedie, su okamzite tam...
resp. idealne by bolo niekde makety, niekde naozajstne - aby aj mohli niekoho opravnene usvedcit