Reakcia na: C734.00 #82234:
je to ale obrovske svinstvo taketo ceny... obzvlast ked si porovnam pomer toho co sa naucim na B a co na C/Dna B sa naucim kompletne jazdit, vsetky znacky, techniku jazdy
na C je to len jazdenie s vacsim vozdidlom+nejake konstrukcne veci...
neviem preco takto zdieraju
C734.00
naco chceli kupovat trolejbusy aj s dizlovym pohonom? je to uplne zbytocne! trolejbusy nemaju buducnost, dnes uz su autobusy s EURO5 motorom. Nie ako volakedy, ked chodili stare SM, RTO karosy a ikarusy. Vtedy to bolo potrebne, to este chapem. A neviem o co je lacnejsia prevadzka trolejbudov, udrzba trolejoveho vedenia, trolejbusov?
V Kosiciach robia dobre, ze ich chcu zrusit.