Reakcia na: 810zssk #81702:
Neni problém? Počkáme si do začiatku septembra? Hmmm? Keď bude potreba posilniť spoje a nebude pomaly nikoho kto by sadol za volant. Žeby dakto z VÚC alebo predstavených v DPB sadli z dlhej chvíle za volanty liniek MHD? ?
Ike
VUB je stavba ktora bude mat 13 rokov... no napriek tomu vyzera zo vsetkych najmodernejsie... to CBC vedla vyzera ako parodia na vidiecke kulturne centra vybudovane v 70.rokoch v kazdej dedine