Reply on: ivanbuto #81757:
Tak to si este nebol na Slavicom udoli v socke. Prid si to omrknut,kumbalok rozmerov 3x2 v nom stolik,stolicka,minichladnicka a MIKROUMYVADIELKO v ktorom si ledva umyjes ruky.A voda??? Tak tu si nenaberies,len ak do 3dcl flase.Druhy pokus je WC,tak to musis ist do restiky Alibaba,ale tam je nahodou take iste mikroumyvadielko v ktorom si sice v pohodicke umyjes ruky,ale vodu nenaberies taktiez viac ako do 3 dcl flase.Posledny pokus,personal pri bare.Ak ovsem maju cas a nemaju vela hosti /objednavok/ tak Ti ju aj naplnia.A ak robis delenu 31,resp niektoru 39,ktora po 17h je uz len 31,tak chod ich otravovat po kazdom kole,ktore trva tak cca 40 min. Doporucujem vyskusat a zaroven este nie si jediny!!!!!
Ike
VUB je stavba ktora bude mat 13 rokov... no napriek tomu vyzera zo vsetkych najmodernejsie... to CBC vedla vyzera ako parodia na vidiecke kulturne centra vybudovane v 70.rokoch v kazdej dedine