Turbo: tak myslim, ze viacej budem pozerat na droty ako na zem
- aby som si to neskor lahsie predstavil 
Inak btw. dohodli si sa nejako s martykom, alebo tak nejak?
- aby som si to neskor lahsie predstavil 
Inak btw. dohodli si sa nejako s martykom, alebo tak nejak?
Fakt nechapem, preco by sa ten Ikarus 435.18F.67KG.451A.7843C (akoze naco tam pises tolko znakov d3k0?
si
ty ludia sa este asi neviezli v prostriedku MHD alebo ja neviem, ak este nezistili ze najlepsie vetraju vietnamske okna na karosax (a tie stare na elektrickach su im dost podobne) a tie vyklapacie na novyx vozoch su asi tak na to aby zapxali ludom usta ze tam vobec neake okna su....