No pozeram ze aj stranka SORu sa trosku vylepsila...

Aj ked to nie su uplne bratislavske farby, ale myslim ze sa na elinu hodia...

nuz, co uz, je mi jasne, ze si ju vydupal aupark, ale vie mi niekto povedat, kedy sa ma zacat vyuzivat, co na nej bude stat (hlasujem za 83
) a vobec...
)
Andrej (Anndy008)
no tieto by ta tiez mohli zaujimat:
http://www.solarisbus.pl/wer_ang/tr1.php
http://www.solarisbus.pl/wer_ang/tr2.php
http://cheprasov.boom.ru/polskatrol/trollino12TGdynia1.jpg
http://cheprasov.boom.ru/polskatrol/trollino12TGdynia3.jpg