to KLF:moja poznámka o šírke smerovala k tomu, že si to človek ani nevšimne a pohodlne zo zastávky nastúpi.Aj ja by som mal radšej muti-kapacitné vozidlá, ale bohužial vychádzam z reality a snažím sa hľadať pozitíva aj na tom málo čo je.Takže sorry...
No a to ma byt akoze pozitivne, ze KT4 ma rovnaku sirku ako historicak 104 ??? :)))))) Nemyslis vazne... Inak konska elektricka co premavala v Bratislave mala sirku 195cm. Nebolo by lepsie teda zhanat nejake elektricky podobnej sirky doubleM ? :)))
Spectre
All> Nevie niekto, ako to je s tymi okienkami nad dverami v KT4? Mam doma jednu fotku, kde to KT4ka ma, ale na fotkach z toho katalogu, ktory poslali nemci do Dpb su uz bez tychto okienok.