Reakcia na: Emo #77504:
Pozri ja idem len do centra a prestupujem aj 2x. Takže myslím,že do centra by som sa mal dostať na väčšinu miest bez prestupu. Paradox je,že napr. ľudia z Rače sa dostanú v pohode priamo na stanicu, do Karlovky a Dúbravky bez prestupu a ešte aj do centra - Ochodná, Kamenné nám. Šafko. Ružinov, Karlovka a Dúbravka detto.
Ámos
Re #77488 El Sergio: Mam pocit, ze ak nemas trat uplne segregovanu, tak ti drazny urad nepovoli viac ako 60km/hod. (ale mozem sa mylit) Cize ak ti budu cez kolaje behat ludia a vtom pripade sa urcite najde aj zopar prejazdov pre auta tak elektricka NEBUDE jazdit 80km/hod.