Chcel by som sa opýtať, načo je v novej vozovni zábradlie do údržbového kanála? Čo tam chcú jazdiť s tankami, keď autobusy majú také nízke podvozky? Ak nie, tak potom veľmi nechápem, čo v tom kanáli chcú robiť...
zdroj: ta3
SDX
http://halusiak.blog.sme.sk/c/96903/Bratislava-kupi-2-nove-elektricky-Do-roku-2010.html