Reakcia na: Max #76638:
Nepouziva sa u nas 8 ludi / m2? To cislo co som napisal je pri 6 ludoch / m2.
to musíš vynásobiť koeficientom bratislavského kapacitného štandardu - teda krát dva ?
Len dost mala kapacita - 192 ludi (z toho 44 sediacich), pricom 1x T6A5 ma 164 ludi (z toho 30 sediacich).
fobust
http://www.mallorcatren.com/METRO/material_movil/material_movil.htm
takéto vozidlá by som chcel vidieť aj v Petržalke a postupne v celom meste. ?
A možno aj takéto:
http://www.mallorcatren.com/METRO/26julio2006/DSC07349.JPG
?