turbo: nie je problem, ak sa mi ich podari tatkovi slohnut
a nejako sa so mnou dohodnes, poziciam, pripadne dam prefotit 
kami: to je mozne. su to infomaterialy, ktore sa davaju novinarom, aby mali o com pisat. a kedze tatko pise do autozurnalu, predpokladam, ze v najblizsom cisle tam bude nieco aj o agore...
juj, ako rad by som si pozrel tie fotky elektriciek, ktore tu fsetci tak ospevujete... ale nemozem, lebo mam vypnute zobrazovanie obrazkov. inac by tato sunka nikdy nic nenatiahla... ale skusim sa pozriet zajtra z roboty a potom sa aj ja podelim o dojmy
a nejako sa so mnou dohodnes, poziciam, pripadne dam prefotit 
kami: to je mozne. su to infomaterialy, ktore sa davaju novinarom, aby mali o com pisat. a kedze tatko pise do autozurnalu, predpokladam, ze v najblizsom cisle tam bude nieco aj o agore...

juj, ako rad by som si pozrel tie fotky elektriciek, ktore tu fsetci tak ospevujete... ale nemozem, lebo mam vypnute zobrazovanie obrazkov. inac by tato sunka nikdy nic nenatiahla... ale skusim sa pozriet zajtra z roboty a potom sa aj ja podelim o dojmy

d3k0
Votrelec: BTW nerobime sa doleziti, iba nas stvalo, ze nezverejnili reakciu v najblizsom cisle, ako to je vacsinou zvykom. Zda sa vsak, ze to napravili.