Reakcia na: Pantograf1 #73960:
30.februara 2007 od 25:47
To nikto nevie... A ten najvyssi (Cng. Zachar) si mysli, ze uz nejazdia... Vraj sa tym minule niekomu chvalil, ze sa podarilo vyradit vsetky stare Ikarusy... Btw. ked tak nad tym rozmyslam, Ik 435 nie je stary Ikarus? 9-11 rokov...
marian555
Myslím že v blízkej budúcnosti sa asi rozlúčime s pojmom DPB, lebo zanikne potom ako nebude mať pre nich kto robiť ?
Ale ma to aj pozitívum, Ďurkovsky ušetrí, lebo nebude musieť stavať elinu či modernizovať ? ?