Reply on: KLF #73957:
No tak ona bude samozrejme len JEDNA historická K2. Ale kým dôjde k realizácii, tak si musíš držať nejakú rezervu - môže niečo zhorieť, mať ťažkú nehodu, ukázať sa ako totálne zhnité a nespôsobilé opravy a tak.
ide o to, ze ta komunikacia traba bude 

marian555
Myslím že v blízkej budúcnosti sa asi rozlúčime s pojmom DPB, lebo zanikne potom ako nebude mať pre nich kto robiť ?
Ale ma to aj pozitívum, Ďurkovsky ušetrí, lebo nebude musieť stavať elinu či modernizovať ? ?