Reakcia na: miso1234 #73903:
Re #73904 ivanbuto: ja som na nich sedel priblizne 20 minut a stacilo mi...podla mna je kombinacia a estetickost najlepsia na sedadlach v 7957+58... http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=16934&gi=0&gn=1000&gs=c&gsd=&ghv=5282poviem to tak ludsky...neda sa na tych sedadlach pohodlne vyvalit...ked uz, tak som toho nazoru, ze nech sa davaju radsej kozenky....a najlepsie su podla mna sedadla s cervenym potahom bratislavskym... aj ked sa rychlo opotrebuvaju, tak z hladiska pohodlia im davam 1- ?
Mike
2; Pokiaľ viem tak nie a je všeobecný trend že sa tak skoro ani neobjaví.
3; Ako je to myslené? 25Tr jazdia na 33, 133 a cez víkend na 32 - to sú akože ich "svoje linky" a potom cez prac. dni zvykne byť 25Tr na 212/8 (poobedná špica - viď aj dispečerské fórum) a cez víkend aj na 207/6 = 206/6. Ešte boli na L206 počas výluky Kollárka.
Solarisy majú zo zadelenia svoje linky 63(víkend) (v letnom období cez víkendy 37), 70, 87, 88 a 96. Ale hypoteticky sa môžu objaviť na ľubovolnej linke z 1 DTPA a v prípade vypravenia na ZV na ľubovolnej linke MHD v BA. Sú síce nejaké legislatívne úpravy "zhora" toto zakazujúce, ale fyzicky sa solarisu na výjazd nikto do cesty nepostaví, aby mu v tom zabránil ?