Andrej: 21AB jazdia aj v Mladej Boleslavi.
Včera som videl okolo 21:00 na Šancovej biely Renault Agora, ako si to hasil zrejme do Juráku. Je celý biely, na streche má takú bedňu ako viedenské nízkopodlažáky a má francúzske ŠPZ. Má aj tranparenty, ale neviem či Buse. Vyzeral nádherne!
Včera som videl okolo 21:00 na Šancovej biely Renault Agora, ako si to hasil zrejme do Juráku. Je celý biely, na streche má takú bedňu ako viedenské nízkopodlažáky a má francúzske ŠPZ. Má aj tranparenty, ale neviem či Buse. Vyzeral nádherne!


d3k0
V nedelu sa dispeceri umudrili, lebo linky 6, 11 a 14 presmerovali na Hlavnu stanicu. Hadam sa nabuduce poucia..., len aby nejake nabuduce bolo
Kockac: No radsej nechcem vediet, co by to bol za masaker, keby policajti zacali (opravnene) vandalov mlatit obuskami. Ludi bolo 40000, policajtov podstatne menej...
Aj tak si myslim, ze 95% ludi, co sa vtedy pohybovali v meste bolo uplne jedno, ci spoj zastavi, alebo nie. Ak nezastavil, aspon mohli revat dalej...
Martyk: Na teletexte TV Markiza bolo celkom podrobne rozpisane, co sa dialo, ale do vecernych sprav sa to nedostalo, lebo tato TV "musela" zase propagovat jej blizku politicku stranu a samozrejme, ani tri bulvarne prispevky "neboli" na zahodenie. Podla teletextu bolo celkovo poskodenych 45 vozov so skodou medzi 600000 a 1000000 Sk.
COLOR: Uz ti za mna odpovedal TBC