Reakcia na: Ámos #73371:
neurazaj... uz si videl pografitovane smetiarske auto? alebo pokazene? alebo so zaplatanymi plechmi? ? ? ?
skôr by sa mali čísla tvoriť vzorcom MD5("Názvy všetkých zastávok po trase"), kde MD5 je hashovacia funkcia, dávajúca na výstupe 32-miestne hexa číslo
Tak by sa určite nepoplietli, a aj najmenšia zmena trasy či názvu zastávky by znamenala prečíslovanie liniek ?


fobust
Tiež súhlasím. V špičke by sa dal spraviť so súčasnými vozmi hustejší interval. Lenže akonáhle to vodičom spravíš, tak zasa budeš mať nedostatok, povymýšlajú si PNky, dajú výpovede a pod. Sú zhýčkaní... Viem že veľa z nich si teraz znepriatelím, ale vnímam to rovnako ako ty.