Inak ľudia, nevie mi niekto povedať, ako sú na tom s rekonštrukciou 1015-tky? Kedy by mohla jazdiť? Ak sa nepodarí plynový pokus, vrátia jej diesel? ?
veď p. Zima teraz len začína, takže možno sa dočkáme dvestotrinástky aj v marci 

hoppusmark
Btw.. podľa mňa by malo byť schválené nejaké nariadenie, ktoré by jasne určovalo, koľko peňazí musí ísť na obnovu mhd každý rok... jedine tak by sa vyriešila táto otrasná situácia, pretože takto si môže mesto dávať tie peniaze kam chce, a nie tam, kde je to treba ?