Reakcia na: bubboo #71175:
Ja ešte pár Veteránov poznám ale žiaľ, ten čas kedy sa práca vodiča dala robiť 45 rokov je ta - tam. Dnes odchádzajú dobrí chlapi do šoférskeho neba po 50siatke a v tom lepšom prípade do invalidity. To bude asi tou ľahkou prácou počas celého života????? ?

SDX
Ano aj Bratislava cerpala. Ale na co? Na to aby pekne namalovala vozidla a namontovala im transparenty ktore nezobrazuju nasledujucu zastavku? No tak to dakujem