Reakcia na: Ike #71075:
No ja nehovorim ze aj ine netreba posilit napr. by som dal 90 cez lafranconi do devina by bol mozni prestup na dlhace a centrum by tiez potrebovalo posilu
ale bolo by to moc radikalne a aby ste nepovedali, chcel som vyuzit vsetky obratiska...
SDX
Inak, netusi niekto preco tie vyjazdi co maju poznamku "Zo zastávky Vazovova pokračuje po trase linky 8 na Hlavnú stanicu" nejdu oznacene ako 3? Toto zbytocne matie ludi..