Reply on: Palo1987 #71072:
Netvrdim ze nam autobusy netreba, taku debilinu by som zo seba asi nedostal.. ja len hovorim ze BA ja vacsia ako Petrzalka..
ale bolo by to moc radikalne a aby ste nepovedali, chcel som vyuzit vsetky obratiska...
SDX
Inak, netusi niekto preco tie vyjazdi co maju poznamku "Zo zastávky Vazovova pokračuje po trase linky 8 na Hlavnú stanicu" nejdu oznacene ako 3? Toto zbytocne matie ludi..