Reakcia na: BMko #70924:
Tých 25,- SKK/l nafty možno bez spotrebnej dane a DPH, ktoré aj tak musí zaplatiť.-). Reálne dosiahnuteľná veľkoodberateľská zľava na naftu je cca. 15%.


Dakujem za odpoved.Miro
a myslim ze nevynechaju ani nas...
Ámos
Inak zvolili ta alebo nie?Ja som ti zabezpecil hlasy od jednej rodinky co voli v Starom meste, ale vacsi dosah som nemal.