Reakcia na: bubboo #70953:
Ktovie ci Karosa upadne do zabudnutia , alebo tu znacku niekto kupi a bude vyrabat ktovie co pod nou ? Ved pozname ORAVA, TESLA... ?
a myslim ze nevynechaju ani nas...
pointa je vzdy prepocitavat to na PPP
skusim niekde najist tie udaje z eurostatu, ktore su robene na jednej baze pre celu EU 
Ámos
Alebo uran a psenica v 50 rokoch minuleho storocia v obchode CSR so ZSSR ? ? ?